Žirafiukas Sophy

Kaina: 17,00€

Sofi žirafiukas šiandien puikuojasi madingų parduotuvių lentynose Prancūzijoje, Niujorke, Los Andžele, Maskvoje, Tokijuje, Honkonge, Sidnėjuje ...

Apie Sophie žirafiuko gamybą ir...

Gamintojas: Prancūzija

Smulkiau

Akcija

Gegužės 25, 2011, legendinis Sophie Žirafiukas ® šventė savo 50 metų jubiliejų. Be jokios abejonės tai vienas iš populiariausių žaislų pasaulyje. Per metus, vien savo gimtinėje Prancūzijoje, daugiau kaip 800.000 žirafiukų susiranda savo naujus mažuosius draugus. O visame pasaulyje net 30 milijonų kūdikių jau susidraugavo su Sofi.

Šie žaislai gaminamai iš natūralaus kaučiuko, kuris išgaunami iš kaučiukmedžio. Žaislai dažomi maistiniais dažais rankiniu būdu, todel kiekvienas žirafiukas yra unikalus ir nepakartojamas, juose nėra nei ftalatų, nei kitų cheminių medžiagų. Sofi - tai saugus draugas jūsų kūdikiui, netgi naujagimiui.

Nuostabios Sofi žirafos gražiai cypsi, kai jas suspaudžiate. Žirafos ilgos ir lanksčios detalės-kojos, rageliai ir ausys labai tinka mažytei kūdikio burnytei, ypač kai kalasi dantukai. Šis žaisliukas labai patogus laikyti delniuke.

Sofi žirafiukas šiandien puikuojasi madingų parduotuvių lentynose Prancūzijoje, Niujorke, Los Andžele, Maskvoje, Tokijuje, Honkonge, Sidnėjuje ...
Žirafiukas palaiko draugiją Madonnos, Sandros Bullock, Nicole Richie, Sofijos Coppolos, Naomi Watts, Isla Fisher, Kate Hudson, Maggie Gyllenhaal ir Dennis Quaids vaikučiams!

Žirafos ūgis: 18 cm.

Supakuota gražioje kartoninėje dėžutėje. Puiki dovana lankant kūdikį!

Apdovanojimai

Sophie žirafiuko apdovanojimai

1 kitų prekių šioje kategorijoje