Informacija

Atsiliepimai

Parašė Virginija
Puikus drabužiai net ir po kelių skalbimų nei b ...

05-12-2016
Parašė Donata
Super! Rekomenduoju , kokybė tikrai švediška 10 ...

05-12-2016

Peržiūrėti visus

Žaislai
Įvairūs žaisliukai mažyliams ir vyresniems. Nuo medžiaginių migdukų, kramtukų, dėlionių, KORXX kaladėlių, Sophie žirafiukų iki žaisliukų-šildyklių bei įvairių Plan Toys žaisliukų.

Žaislai Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Žirafiukas Sophy

  Sofi žirafiukas šiandien puikuojasi madingų parduotuvių lentynose Prancūzijoje, Niujorke, Los Andžele, Maskvoje, Tokijuje, Honkonge, Sidnėjuje ...

  Gamintojas: Pranūzija

 • Oball Classic kamuoliai

  Oball Classic™ - pats tobuliausias žaidimo kamuolys kada nors sukurtas! Šis laimėjimus pelnęs lankstus dizainas leidžia bet kokio amžiaus vaikams lengvai sugriebti, sugauti ir mesti kamuolį. Kamuolys yra saugus žaisti.

  Pagamintas iš saugios, netoksiškos plastmasės - be BPA, be ftalatų, ir be PVC.

   

 • Medžiaginiai migdukai

  Ekologiškos medvilnės žaisliukai migdukai sukurti su pagarba vaikui ir gamtai. Jie – saugūs - vaikas neužsigaus, kenksmingos cheminės medžiagos nepapuls į organizmą. Jie visapusiškai veikia vaiko vaizduotę, sensoriką bei motoriką. Tai ir kramtukas, ir žaisliukas, ir migdukas, ir čiulptukas viename.

 • Žaidimai
 • CRAYON ROCKS kreidelės...

  Kreidelės lavina vaikų meninius gebėjimus. Akmenuko forma gamintojų pasirinkta specialiai tam, kad kreidelę būtų galima tvirtai suimti mažomis rankelėmis. Akmenuko formos kreidelės mažamečius skatina piešti dideliais, plačiais potėpiais, taip ugdydami jų meninius sugebėjimus. Kreideles lengva laikyti, vaiko ranka neįsitempia. 

 • Raidės