Drabužiai, keičiantys žmonių gyvenimus! 

Dermasilk Gydomieji drabužiai sukurti tam, kad iš pagrindų pakeistų žmonių, kenčiančių nuo įvairių odos problemų, gyvenimą!
Inovatyvūs DermaSilk linijos gydomieji produktai sukurti žmonėms, kurie turi bet kokių problemų su oda. Visi DermaSilk produktai užtikrina savo produkto kokybiškumą.
Naudojami kaip apatiniai drabužiai tiek dienos, tiek ir nakties metu, Dermasilk produktai leidžia odai kvėpuoti, užtikrina pastovią  jos drėgmę, sumažina niežulį bei leidžia jaustis komfortabiliau.
Jei niežulys, sausa, skausminga, uždegimo apimta oda trukdo jums gerai jaustis dienos metu bei ramiai miegoti naktį – kviečiame šiek tiek laiko praleisti skaitant šį straipsnį. 

 

Atopinis dermatitas. Kaip išgydyti? 

Pakalbėkime apie efektyvų sprendimą apmalšinti ir išgydyti  atopinį dermatitą. Atopinis dermatitas (atopinė egzema) yra lėtinė uždegiminė odos liga, kuri pasaulyje pasiekė epidemines proporcijas visame pasaulyje ir yra vis labiau plinta. Jai būdingas intensyvus odos sausumas, niežėjimas ir uždegimo sukelti odos pažeidimai – paraudimas, sudirgimas (egzemos paūmėjimai). Ši liga dažnai prasideda ankstyvoje vaikystėje.  Vaikui augant jo simptomai palaipsniui gali mažėti arba visai išnykti, tačiau odos sausumas lieka visam gyvenimui. Dažnas atvejas, kad ši liga vėl atsinaujina suaugus.  Atopinis dermatitas, neurodermitas, atopinė egzema, kontaktinis dermatitas bei endogeninė egzema – tai dažna lėtinė uždegiminė odos liga, kurią lydi intensyvus niežėjimas, odos paraudimas ir sausumas, atsiradusios žaizdos ir kt. Taip pat atopiniam dermatitui būdinga: gyvenimo kokybės pokyčiai, darbo ir mokymosi bei kitos veiklos sutrikimai, nemigo naktys (niežėjimas intensyviausiai pasireiškia naktį).

Dermasilk terapinio pobūdžio drabužiai yra medicininės paskirties produktai - Medical Devices - class 1. Jie naudojami įvairių formų dermatito, egzemos ir alergiškų odos tipų gydymui, kurie paveikia įvairaus amžiaus skirtingas žmonių kūno vietas. DermaSilk gydomieji drabužiai yra pagaminti iš megzto medicininės rūšies šilko, nuo kurio pašalinamas išorinis sluoksnis ir sujungiamas su apsaugančia nuo mikroorganizmų medžiaga Microbe ShieldTM. Antimikrobinė medžiaga AEM 5772/5, prisikabinusi prie šilko gijų, iš audinio yra neišskalbiama. Ši speciali medžiaga buvo naudojama ligoninėse daugiau kaip 30 metų ir įrodė ypatybę apsaugoti nuo bakterinio ir grybelinio vystymosi ant audinių, tokių kaip chalatų, naudojamų operacinėse. Nėra jokio ląstelių cheminio nuodijimo ir jokių chemikalų, ar nano-dalelių paleidimo ant odos.

DermaSilk unikalus tuo, jog palaiko stabilų drėgmės balansą ant odos, kai dėvimas tiek šiltomis, tiek šaltomis dienomis.

Šilko pranašumas prieš medvilnę gydant odos problemas

Šilkinis pluoštas yra baltyminė medžiaga, kuri primena žmogaus plaukus jo fizinėje ir cheminėje struktūroje. Šilkas yra naudojamas kaip nedirginantis siūlas chirurginėse procedūrose ir gali būti pritaikytas tiesiogiai ant pažeistos odos. Taip pat gerai tinka naudojant ant odos, suerzintos atopinio dermatito. Šilkas turi kai kurias nepaprastas ypatybes. Jis greitai prisitaiko prie kūno temperatūros ir tuomet gali palaikyti ją pastovią. Tokia savybė yra svarbi todėl, kad ji padeda sumažinti besaikį prakaitavimą, kuris dažnai yra paplitęs tarp kūdikių, vaikų ir net suaugusių, sergančių egzema. Tai gali apsaugoti odą nuo drėgmės praradimo, kuris gali padidinti odos sausumą.
O mums įprasta medvilnė yra augalinis pluoštas ir neturi jokio gebėjimo reguliuoti temperatūros. Ji gali sugerti tiktai iki 10 % savo svorio drėgmės ir kai tik prakaitas pradeda atvėsti, odos temperatūra taip pat mažėja, priversdama kūną reaguoti, kad pakeltų kūno temperatūrą. Tai sukelia dar didesnį prakaitavimą ir tolimesnį drėgmės praradimą.
Medvilniniai siūlai yra sudaryti iš milijonų labai smulkių plaušų, susuktų kartu. Kiekvienas plaušas sugeria drėgmę, ir tai priverčia plaušus susisukti ir susitraukti. Šis judėjimas gali suerzinti ir įbrėžti jau ir taip jautrią odą. Tuomet tai prisideda prie 'niežulio - įbrėžimo' ciklo.
Kai tuo tarpu Dermasilk drabužiai suteikia švelnumą, ramybę ir lengvą vėsumo jausmą dėka nuostabiai švelnių šilko savybių. Kadangi šilkas turi natūralaus proteino, pažeista oda greičiau atsistato (medvilnės audinys šių savybių neturi).Dėka puikaus pralaidumo orui, lengvumo, švelnumo, temperatūrų kaitos reguliavimo bei švaros pojūčio - šie drabužiai puikiai tinka sportuojantiems!

  • Dermasilk produktai efektyviai sumažina niežulį
  • Ramina, švelnina sudirgusią odą,
  • Suteikia vėsumo ir lengvumo pojūtį,
  • Padeda greičiau išgyti pažeistai odai,
  • Palaiko tinkamą odos drėkingumo lygį,
  • Užkerta kelia bakterijų ir grybelio dauginimuisi,
  • Gali būti naudojami kartu su kitais vaistais 

Jokie kiti medicininės paskirties rūbai nepademonstravo tokio gylio patvirtinančių duomenų, kaip Dermasilk efektas, paremtas kombinacija:  100% šilkas ir  spec. įausta antimikrobinė medžiaga. Jokie kitokie drabužiai nepasižymi tokio efektyvumo duomenimis!

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad Derma Silk produktas gydomai veikia egzemą, sklerozuojančią kerpligę ir pienligę, taip pat – nuo chemoterapijos ir radioterapijos sausėjančią (išsausėjusią), uždegimo pažeistą odą. DermaSilk produktai paminėti net ir keliuose ES dokumentuose: Europos Atopinio Dermatito Egzemos gairėse, 2017 m. sklerozuojančios kerpligės gairėse, 2016 m. vulvos ligų gydymo gairėse ir 2014 m. Europos dermatologų forumo gairėse.
Taigi Dermasilk produktų naudingumą ir efktyvumą patvirtina daugelis gydytojų bei sukurta klinikinių tyrimų duomenų bazė.

Šie produktai gali būti naudojami lygiagrečiai su tradiciniu gydymu, jei to reikia.

Kaip tinkamai prižiūrėti  DermaSilk drabužius?

DermaSilk drabužius rekomenduojama skalbti rankomis, naudojant švelnią nebiologinę (be fermentų) skalbimo priemonę. Kruopščiai išskalauti ir padėti ant plokštumos, kad išdžiūtų.
Jei nusprendžiate, kad skalbsite DermaSilk drabužius skalbimo mašinoje, prašome skalbti juos švelniu režimu ir verčiau įdėti į tinklinį krepšelį, kad neleistumėte veltis su kitais drabužiais!
Nenaudokite audinio minkštiklių ar kondicionierių.
Nebalinkite DermaSilk, kadangi baliklis sugadins audinio struktūrą.
DermaSilk gydomieji drabužiai yra pasiūti taip, kad būtų lengvi ir atitiktų kūno formas. Drabužis turi būti idealiai tinkantis ir visada liestis su oda, norint išgauti visišką efektyvumą.
Kai drabužis naudojamas kartu su medicininiais kremais ar tepalais, prieš apsirengiant DermaSilk, svarbu pasirūpinti, kad vaistas būtų visiškai susigėręs į odą.
Kas 10-ą skalbimą DermaSilk drabužius reikia išmirkyti tirpale, pagamintame iš 2 valgomųjų šaukštų sodos, išmaišytų 1 litre vandens. Laikyti per naktį, kad išlaikytų audinio švelnumą. Paskui skalbti kaip nurodyta instrukcijose. Tai ypač svarbu, kai vanduo yra kietas.
Antimikrobinė medžiaga AEM 5772/5, kuri prisikabinusi prie šilko gijų, iš audinio yra neišskalbiama.

Vienos iš daugelio mamų atsiliepimas apie Dermasilk efektyvumą. Straipsnis anglų kalba:https
://www.dailymail.co.uk/femail/article-6505085/Parents-praise-medical-grade-silk-clothing-fixing-childrens-eczema.html

Išsamesnės informacijos, klinikinių tyrimų aprašymus rasite svetainėje:
https://www.dailymail.co.uk/femail/article-6505085/Parents-praise-medical-grade-silk-clothing-fixing-childrens-eczema.html