Bentley Organic Virtuvės ir įvairių paviršių valiklis 500 ml.

Kaina: 5,20€

Šis valiklis išvalo net sunkiausiai prieinamas vietas ir įsisenėjusį purvą. Priemonė panaikina 99,9 % bakterijų ir kitų  kenkėjų esančių  virtuvėje ir ant įvairių paviršių. 90 % iš ekologiškų sudedamųjų dalių pagamintas ploviklis palieka nepriekaištingai švarią ir higienišką virtuvę ir nuvalytus paviršius.

Sertifikatai

Gamintojas: Anglija, BENTLEY ORGANIC

Smulkiau

Akcija

Sertifikuotas ekologiškas virtuvės ir įvairių paviršių valiklis BENTLEY ORGANIC 500 ml

Šis valiklis išvalo net sunkiausiai prieinamas vietas ir įsisenėjusį purvą. Priemonė panaikina 99,9 % bakterijų ir kitų  kenkėjų esančių  virtuvėje ir ant įvairių paviršių. 90 % iš ekologiškų sudedamųjų dalių pagamintas ploviklis palieka nepriekaištingai švarią ir higienišką virtuvę ir nuvalytus paviršius. Naudojimas: užpurkšti ant valomo paviršiaus palaukti 30s ir švariu sausu audeklu ar popieriniu rankšluoščiu nuvalyti. Venkite kontakto su akimis. Jei pateks į akis, skalaukite su vandeniu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

  • Įrodyta, kad naikina E.coli bakteriją,  listeriją ir salmonelę,
  • Be baliklių, sulfatų ir fosfatų,
  • Saugus vandens ekosistemai,
  • Antibakterinė formulė užtikrina nepriekaištingą švarą ir higieną,
  • Lengvai ir greitai suskaidomas.

Sudedamosios dalys:  Aqua (Water), Decyl Glucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera Leaf Juice Powder)*,Lauryl Betaine, Citric Acid, Lactic Acid, Citrus Aurantium Amara (BitterOrange) Extract, Citrus AurantiumDulcis (Orange) Peel Oil*, Limonene*,Parfum (Fragrance)*. 

Veikliosios medžiagos: <5% nejoninės PAM  <5% amfoterinės PAM 

* Sertifikuoti ekologiškai auginami ingredientai.

Sertifikatai

Gamintojas: Anglija, BENTLEY ORGANIC