Bentley Organic salotų, vaisių ir daržovių ploviklis 500 ml.

Kaina: 6,20€

Ekologiška priemonė, su kuria panaikinama 99,9 % bakterijų ir kitų  kenkėjų esančių ant šviežių vaisių ir daržovių parneštų iš prekybos centro.  Būtumėte nustebę, kiek chemikalų ir bakterijų lieka ant salotų, daržovių ar vaisių, kai juos nuskalaujate tik vandeniu.

Sertifikatai

Gamintojas: Anglija, BENTLEY ORGANIC

Smulkiau

Akcija

Sertifikuotas ekologiškas vaisių, salotų ir daržovių ploviklis nuo chemikalų ir bakterijų BENTLEY ORGANIC 500 ml. 

Ekologiška priemonė, su kuria panaikinama 99,9 % bakterijų ir kitų  kenkėjų esančių ant šviežių vaisių ir daržovių parneštų iš prekybos centro.  Būtumėte nustebę, kiek chemikalų ir bakterijų lieka ant salotų, daržovių ar vaisių, kai juos nuskalaujate tik vandeniu.  Anglijos Maisto Standartizavimo Agentūra rekomenduoja nuplauti visus vaisius ir daržoves prieš vartojimą. Tik vandens tam nepakanka! Ši priemonė nuplauna chemikalus, likusius dėl trąšų ir pesticidų naudojimo. Priemonė  visiškai nekenksminga netgi jei ją prarysite, gamyboje naudojama 73% ekologiškų ingredientų ir tik maistui tinkantys ingredientai. Naikina nešvarumus, bakterijas, o svarbiausia, chemikalus nuo neekologiškų, šviežių produktų paviršiaus. Ploviklis nepalieka skonio ir yra 100% sertifikuotas ekologiškas produktas. Naudojimas: Čiurkštelėkite porą kartų iš buteliuko į indą su vandeniu ir plaukite produktus apie 30 sekundžių, galiausiai nuskalaukite su vandeniu. Venkite kontakto su akimis. Jei pateks į akis, skalaukite su vandeniu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

  • Įrodyta, kad naikina E.coli bakteriją,  listeriją ir salmonelę,
  • Pašalina chemikalus ir pesticidus nuo šviežių vaisių daržovių ir salotų, nepalieka jokio skonio ir kvapo, 
  • Pašalina vandeniui atsparius teršalus,
  • Pagaminta iš ingredientų, kuriuos galima valgyti, nekenkia vandeniui-žuvys bus saugios.

Sudedamosios dalys: Aqua (Water), Malic Acid, Lactic Acid, Citric Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera Leaf Juice Powder)*.

* Sertifikuoti ekologiškai auginami ingredientai.

Sertifikatai

Gamintojas: Anglija, BENTLEY ORGANIC