Bentley Organic grindų valiklis 500 ml.

Kaina: 6,20€

Šis ekologiškas grindų ploviklis puikiai tinka plauti virtuvės, vonios ir kitų patalpų grindis. Net 99% ingredientų yra ekologiški. Tinka naudoti keraminėms plytelėms, laminatui ir medinėms grindims. Nepalieka jokių kenksmingų chemikalų ant nuplautų paviršių, saugus vaikams, naminiams gyvūnams ir gamtai.

Sertifikatai

Gamintojas: Anglija, BENTLEY ORGANIC

Smulkiau

Akcija

Sertifikuotas ekologiškas grindų ploviklis BENTLEY ORGANICS 500 ml

Šis ekologiškas grindų ploviklis puikiai tinka plauti virtuvės, vonios ir kitų patalpų grindis. Net 99% ingredientų yra ekologiški. Tinka naudoti keraminėms plytelėms, laminatui ir medinėms grindims. Nepalieka jokių kenksmingų chemikalų ant nuplautų paviršių, saugus vaikams, naminiams gyvūnams ir gamtai. Naudojimas: Patraukite į viršų dangtelį, įpilkite ploviklio į kibirą su šiltu vandeniu. Uždarykite indą. Venkite kontakto su akimis. Jei pateks į akis, skalaukite su vandeniu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

  • Saugus vaikams ir augintiniams, atsakingas už gamtą,
  • be baliklių, sulfatų ir fosfatų,
  • saugus vandens ekosistemai,
  • lengvai ir greitai suskaidomas.
  •  

Sudedamosios dalys: Aqua (Water), Potassium Oleate**, Potassium Cocoate**, Glycerin**, Sodium Chloride, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil*, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil*, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Potassium Citrate, Citric Acid, Limonene*, Fragrance (Parfum)*

* Sertifikuoti ekologiškai auginami ingredientai.

* * Gauta iš sertifikuotų ekologiškai auginamų ingredientų. 

Sertifikatai

Gamintojas: Anglija, BENTLEY ORGANIC