Baby Anthyllis SKYSTAS SKALBINIŲ SKALBIKLIS vaik. drabužiams, 1000 ml

Kaina: 9,00€

Baby Anthyllis skystas skalbinių skalbiklis vaikiškiems drabužiams tinka skalbti rankomis ir skalbimo mašina. Švelnus, bet tuo pačiu veiksmingas skalbiklis sukurtas ypač jautriai kūdikių odai, nenaudojant paprastųjų sulfatų (alkil sulfatų).Aktyviosios plaunančios medžiagos išgautos iš ekologiškuose ūkiuose išaugintų aliejų.

ATSIPRAŠOME, bet šiuo metu prekyboje nėra

Smulkiau

Akcija

Baby Anthyllis skystas skalbinių skalbiklis tinka skalbti rankomis ir skalbimo mašina. Švelnus, bet tuo pačiu veiksmingas skalbiklis sukurtas ypač jautriai kūdikių odai, nenaudojant paprastųjų sulfatų (alkil sulfatų).Aktyviosios plaunančios medžiagos išgautos iš ekologiškuose ūkiuose išaugintų aliejų. Skalbiklis išlaiko savo vientisumą dėka augalinės kilmės medžiagų, kurios paprastai naudojamos tik kosmetikoje – tai fenitilo alkoholis, iš rožių išgaunama molekulė ir minkštiklis išgautas iš glicerino. Skalbiklyje nėra alergenų, atitinka nikelio, cromo, kobalto kiekio testus. Tai saugi ir patikima priemonė!

Produktas patvirtintas ir atitinka Italijos Etikos ir gamtosaugos instituto ICEA Eco Bio Cleaners sertifikavimo parametrus. Šis sertifikatasužtikrina, kad priemonė:

- Neturi jokių neaugalinės kilmės medžiagų, kurios laikomos kenksmingomis aplinkai ar žmogui;

- Nėra toksiška vandens organizmams;

- Lengvai biololiškai suskyla, todėl neteršia aplinkos;

- Pakuotės pagamintos iš tinkančių perdirbti medžiagų;

- Apskaičiuotas ribinio skiedimo tūris pagal Critical Dilution Volume metodą (CDVTOX) atitinkaEcolabel kriterijus (DC 2003/200 / EB) ir griežtesnes ribas;

- Nebandyta su gyvūnais.

Produkto efektyvumas

Formulė garantuoja efektyvumą ne menkesnį nei rinkos lyderių, patvirtintą nepriklausomos laboratorijos.

Saugumas

Produktas dermatologiškai patikrintas laboratorijoje, siekiant išvengti nemalonių odos pažeidimų plaunant rankomis ir dėvinint šiuo produktu išplautus rūbus. Išbandyta ant jautrios odos.

Jo sudėtis, pakuotė, biologinis skilimas ir ženklinimas kasmet tikrinami ICEA.

Naudojimas:

Skalbiant rankomis: į indą su šaltu ar drungnu vandeniu (max. 40°C sintetiniams gaminiams, ir max 30°C vilnai) pilkite rekomenduojamą kiekį skalbiklio ir palikite mirkti ~ 15 minučių. Po to skalbinius perplaukite vandeniu.

Skalbiant skalbimo mašina: rekomenduojamą skalbiklio kiekį pilkite į specialų skalbimo mašinos skyrelį.

Jei ant audinio yra sunkiai pašalinamų dėmių: išbandykite, ar skalbiklis nepažeidžia spalvos ir audinio - mažiausiai matomame kampe suvilgykite drėgną audinį skalbikliu, ir jei pažeidimo ar pokyčio nesimato – užpilkite keletą lašų tiesiai ant sušlapintos dėmės ir atsargiai patrinkite. Tęskite plovimą rankomis arba skalbimo mašina.

Rekomenduojame vadovautis lentelėje pateiktomis dozavimo rekomendacijomis.Skalbiklį pilkite į specialų skalbimo mašinos skyrelį arba, jei turite dozatorių, pripildykite jį ir įdėkite į skalbimo mašinos būgną. Skalbiklio dangtelis -70 ml.

Naudojant vidutinį rekomenduojamą kiekį – 50 ml, produkto užtenka 20 skalbimų.
Gamintojas: Pierpaoli S.r.l., Italija