Naktinis bambukinis įklotas Pop-in

Kaina: 5,40€

Pop-in naktinis įklotas pagamintas iš gausiai sugeriančio bambuko sluoksnio, kad užtikrintų sausas ir sapnų pilnas naktis jūsų mažyliui.
Iš vienos bambuko sluoksnio pusės yra prisiūtas specialus sausumą išlaikantis pamušalas, kad kūdikio užpakaliukas išliktų sausas visą naktį.

Sudėtis:

Įklotas: 30% medvilnė, 70% bambuko viskozė
Įkloto pamušalas: 100% poliesteris

Gamintojas: Close Parent, Anglija

Smulkiau

POPIKL

Akcija

MEDŽIAGINIŲ ĮKLOTŲ PRIEŽIŪRA

Visus panaudotas įklotus dienos eigoje dėkite į atskirą skalbimui skirtą dubenį ar kibirą. Vakare ar kitos dienos rytą, sudėkite į skalbimo mašiną. Įjunkite tik skalavimo šaltu vandeniu režimą. Vanduo išskalaus šlapimą ir nemalonų kvapą. Kai įklotai išskalautos, tada galima papildomai pridėti medvinės drabužių, įpilti skalbimo priemonės ir įjungti reikiamą rėžimą. Kokia temperatūra tinkama pažiūrėkite ant gamintojo etiketės.
Jei kūdikis pasituštino, tokias įklotus pirmiausia perplaukite šaltu vandeniu ir tik tada dėkite drauge su kitomis panaudotomis į dubenį ar kibirą.

JEI ĮKLOTAI ĮGAVO KVAPĄ:

Pabandykite plauti įklotus karštame vandenyje be plovimo priemonių, bet su 1/3 puodelio geriamosios sodos ir 1/4 puodelio acto. Padarykite tai kelis kartus, kol vanduo daugiau nebebus muiluotas.
Po to, kai kvapas išnaikinamas, geriamąją sodą galite naudoti reguliariai.
Džiovinimas saulėje taip pat padės panaikinti dėmes ir kvapus.

Puikiai įklotus išskalbs specialūs Baby Anthylis dezinfekuojantys milteliai vaikiškiems skalbiniams.

4 kitų prekių šioje kategorijoje