KŪDIKIO LAUKIMO ŠVENTĖ. Lietuvoje ši švente atkeliavo neseniai. Angliškai tai vadinama „Baby shower party“ . Išvertus tiesiogiai tai būtų  „kūdikio lietus“  - toks pavadinimas simbolizuoja vaikelio ir jo mamos apipylimą meile, dėmesiu bei dovanomis . Manoma, kad tradicija kilo iš jau Viktorijos epochoje egzistavusių nuotakos vakarėlių, kurių metu būsimoji žmona gaudavo ne tik buičiai reikalingų daiktų, bet ir santuokinio gyvenimo patarimų. 

Kūdikio laukimo vakarėliai įprastai rengiami tik laukiant pirmojo mažylio, dažniausiai 6-8 nėštumo mėnesį, tačiau viskas priklauso nuo nėštukės savijautos ir pageidavimų. Šioje šventėje tradiciškai dalyvauja tik moterys ir merginos. Tai mamų pasaulis - švenčiame motinystę.

Tuo tarpu antrosios pusės bei būsimasis tėvelis surengia vyrišką kūdikio laukimo vakarėlį arba išsiruošia stebėti sporto varžybų, žvejoti ar tiesiog pasinaudoja proga praleisti vakarą su draugais. 

Kūdikio laukimo vakarėlis dažniausiai vyksta nėščiosios namuose arba gamtoje, o jo rengimu bei namų tvarkymu šventei pasibaigus pasirūpina artimiausios būsimosios mamos draugės. Vakarėlio metu moterys vaišinasi nedideliais užkandžiais , gėrimais, dovanoja praktiškas dovanas, žaidžia linksmus žaidimus, išbando būsimą mamytę ar ji tikrai pasiruošusi kūdikio atėjimui. 

Sunkus išbandymas tėveliams – vardo rinkimas, todėl draugės gali ant gražiai dekoruoto, iš anksto paruošto lapo, surašyti vardus JAM ir JAI – būsimam kūdikėliui.

Labai smagu ir gražu parašyti palinkėjimus mamytei. Juk pirmas kūdikis – tikras išbandymas. Būtinai šventę įamžinkite – nufotografuokite ir padovanokite besilaukiančiai mamytei nuotraukas su apvaliu mylimu pilvuku. 

Dovanos turėtų būti praktiškos ir naudingos: kojinytės, kepurėlė, sauskelnės, rankšluostis, glaustinukė, patalynė ir tt. Žinoma visada smagu gauti kokybiškas dovanas, kurias ir rasite mūsų svetinėje. Tai, ką patys naudojame, ką rekomenduojame savo draugams, rekomenduojame ir Jums. 

KŪDIKIO LANKYNOS – dar viena – ne mažiau svarbi diena, o gal net ir visa šventė.  Daugeliui kyla klausimų: kada galima lankytį kūdikį? Kada tas tinkamas metas?  Ką padovanoti?

Naujagimis – nuo gimimo momento iki mėnesio (4 savaičiųžmogus vadinamas naujagimiu, po to mažylis oficialiai tampa kūdikiu. Pirmąjį mėnesį po gimdymo mažylis būna pažeidžiamiausias, nes iš mamos įsčių patenka į visai naują aplinką, prie kurios turi prisitaikyti. Kadangi naujagimis pirmąsias valandas patiria didelį stresą – labiausiai jį ramina mamos artumas. Būtina mažutį šnekinti, jam šypsotis, mažylis nurimsta priglaustas prie kairiosios krūties, mat tuomet girdi motinos širdies plakimą, kuris jį lydėjo visus devynis mėnesius pilve. Todėl tinkamiausias metas lankyti mažylį, kai jis tampa kūdikiu.

Tokia proga paprastai norisi dovanoti kažką tai širdžiai mielo, jaukaus, gražaus. 

Mūsų svetainėje tikrai rasite, ką išsirinkti. Na, o jei neturite laiko dairytis po prekes – puikiausia dovana – DOVANŲ KUPONAS