Eterinių aliejų mišinys garinimui „Žiemos jaukumas“ (5ml)

Kaina: 5,00€

Tradicinis žiemos, kepinių ir artėjančių švenčių aromatas: apelsinas, cinamonas, gvazdikėlis ir lašelis kėnio. Pripildys jaukumo ir džiugaus laukimo kiekvieną ilgą ir tamsų rudens – žiemos vakarą. Sudėtyje esantys eteriniai aliejai puikiai valo orą nuo patogeninės mikrofloros. Mišinį galite naudoti garinimui elektriniame garintuve (5-6 lašeliai), aroma lempoje.

Smulkiau

Akcija

Tradicinis žiemos, kepinių ir artėjančių švenčių aromatas: apelsinas, cinamonas, gvazdikėlis ir lašelis kėnio. Pripildys jaukumo ir džiugaus laukimo kiekvieną ilgą ir tamsų rudens – žiemos vakarą. Sudėtyje esantys eteriniai aliejai puikiai valo orą nuo patogeninės mikrofloros. Mišinį galite naudoti garinimui elektriniame garintuve (5-6 lašeliai), aroma lempoje, taip pat užlašinti ant vatos diskelių ir padėti ant šildytuvo. Puikiai tinka naudoti valant namus – tiesiog įlašinkite keletą lašelių į vandenį, kuriuo valysite grindis ir dulkes – kvapas pasklis netrukus.

Sudėtis: apelsinų, cinamono, gvazdikėlių, kėnių eteriniai aliejai.

Pagaminta ir išfasuota LSMU vaistinėje.

Geriausias iki: 2019 02


Dėmesio! Gvazdikėlių ir cinamono eteriniai aliejai stipriai dirgina odą, tad mišinio nenaudokite sąlyčiui su oda. Saugokite nuo vaikų!!!