Apsauginis balzamas nuo šalčio „Raudoni skruostukai“ (50ml)

Kaina: 9,00€

Legendinis, daugybės Jūsų teigiamų atsiliepimų sulaukęs apsauginis balzamas nuo šalčio, vėjo ir drėgmės – šiemet atnaujintos sudėties ir dizaino! Sudėtyje sviestmedžių, jojobos ir migdolų aliejai, praturtinti vitaminu E, ir nė lašelio vandens, konservantų, parabenų ar mineralinio aliejaus! 

Smulkiau

Akcija

Legendinis, daugybės Jūsų teigiamų atsiliepimų sulaukęs apsauginis balzamas nuo šalčio, vėjo ir drėgmės – šiemet atnaujintos sudėties ir dizaino! Sudėtyje sviestmedžių, jojobos ir migdolų aliejai, praturtinti vitaminu E, ir nė lašelio vandens, konservantų, parabenų ar mineralinio aliejaus! Tepkite visų šeimos narių skruostukus, lūpytes ir rankeles prieš keliaujant į lauką. Tinka leliukams nuo gimimo. Taip pat galite naudoti itin sausos, suskeldėjusios odos priežiūrai. vietoj lūpų balzamo ar rankų kremo. Be kvapiųjų medžiagų!
Jei naudosite apsaugai nuo šalčio – tepkite sausą, švarią veido, rankų, lūpų odą. Sukursite apsauginį sluoksnį odos paviršiuje. Sausos ir jautrios odos matinimui ir priežiūrai rekomenduojame tepti balzamą ant drėgnos odos, kad augaliniai aliejai pasiektų gilesnius odos sluoksnius.

Produktas pagamintas LSMU vaistinėje, laikantis geros gamybos praktikos rekomendacijų.

Notifikuota Europos sąjungoje.

Geriausias iki: 2019 04