Aliejų mišinys strijų profilaktikai „Meilės burbuliukas“ (100ml)

Kaina: 10,00€

Turtingos sudėties, šalto spaudimo aliejų (šaltalankio, erškėtrožių ir migdolų) mišinys strijų profilaktikai nėštumo metu. Prabangūs augaliniai aliejai maitina ir puoselėja odą, o natūralus vitaminas C ir antioksidantai esantys erškėtrožių aliejuje, tikima, didina odos elastingumą. Ši priemonė – geriausias ir švelniausias pasirinkimas ypatingam laukimo laikotarpiui

Smulkiau

Akcija

Turtingos sudėties, šalto spaudimo aliejų (šaltalankio, erškėtrožių ir migdolų) mišinys strijų profilaktikai nėštumo metu. Prabangūs augaliniai aliejai maitina ir puoselėja odą, o natūralus vitaminas C ir antioksidantai esantys erškėtrožių aliejuje, tikima, didina odos elastingumą.

Ši priemonė – geriausias ir švelniausias pasirinkimas ypatingam laukimo laikotarpiui – be kvapų (sintetinių ir natūralių), be eterinių aliejų, be konservantų (tik natūralus vitaminas E), be parabenų. Nuostabus pasirinkimas Jūsų nuostabiausio, kasdien didėjančio „Meilės Burbuliuko“ priežiūrai ir gamonėms  Saugus naudoti viso nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Sudėtis: šalto spaudimo saldžiųjų migdolų, erškėtrožių sėklų, šaltalankių aliejai, vitaminas E.

Naudojimas: tepkite problemines kūno vietas (pilvelį, sėdmenis, šlaunis, krūtinę) du kartus per dieną. Rekomenduojame naudoti ant drėgnos odos, tada aliejai įsigeria geriausiai, nelieka „riebaus pojūčio“.

Galima naudoti viso kūno masažui.

Talpa: 100ml

Geriausias iki: 2020 07

Pagaminta LSMU vaistinėje, laikantis geros gamybos praktikos standartų. Notifikuotas Europos Sąjungoje.

4 kitų prekių šioje kategorijoje