RASAKILA VIENKARTINĖ KŪDIKIO KRAITELIO NUOLAIDA

Rasakila vienkartinė kūdikio kraitelio 10% nuolaida suteikiama besilaukiančiai mamai arba mamai jau susilaukusiai kūdikio (būtina parodyti vaiko iki 1 metų gimimo bei asmens dokumentus, o užsakant elektroninėje parduotuvėje atsiųsti kopiją).

Rasakila kūdikio kraitelio nuolaida gaunama pilnai ir teisingai užpildžius anketą. Ši nuolaida yra:

- vienkartinė ir galioja visoms prekėms kūdikiams iki 1 metų bei prekėms mamai, reikalingoms prieš ir po gimdymo (hig. įklotams, liemenėlėms, įklotams į liemenėlę ir kt.)
- taikoma kūdikių drabužiams iki 86 dydžio
- jei į kraitelį įeina akcijinė prekė, nuolaidos nesumuojamos;
- taikoma perkant prekių ne mažiau kaip už 90,00 Eurų
- pasinaudojus Rasakila kūdikio kraiteliu Jums bus įteikta kaupiamoji RASAKILA lojalaus kliento nuolaidų kortelė visiems būsimiems pirkiniams.

Rasakila kūdikio kraitelio nuolaida yra vienkartinė, todėl patariame tėveliams iš anksto užsukti į mūsų parduotuvę arba apsilankyti el. parduotuvėje, apžiūrėti esamas prekes bei savo pirkinį planuoti iš anksto tam, kad Jūsų kraitelį sudarytų būtent tos prekės, kūrių Jums iš tiesų reikia.
Jei norite gauti Rasakila kūdikio kraitelio nuolaidą perkant el. parduotuvėje, atlikę užsakymą, parašykite mums laišką el. paštu rasakila@rasakila.lt .Kai užpildysite Jums atsiųstą anketą, vadybininkė patvirtins užsakymą ir pritaikys nuolaidą.

Užsakymams už 40 Eurų pristatymas NEMOKAMAS.

UAB Fasaja/ Rasakila pasilieka teisę keisti sąlygas neperspejus iš anksto.

TURI KLAUSIMŲ? IŠKILO PROBLEMŲ? TRŪKSTA REIKIAMOS PREKĖS? SKAMBINK ARBA RAŠYK NEDVEJODAMAS +370 5 2127843 arba +370 612 39471; info@rasakila.lt